Thuis ProductenFiber Optic Patch Cord

Van de de Vezel Optische Kabel van Sc UPC van het het Flardkoord Enige de Wijze Hoge Dichte Verbinding

Certificaat
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Panel voor verkoop
Van goede kwaliteit Fiber Optic Patch Panel voor verkoop
Klantenoverzichten
Dank aan de steun van YHT, wonnen wij de offerte en kregen goede kwaliteitsftth vakje, ODF en lassluiting voor het steunen van het project.

—— Abinash Jayaswal

Ik ken YHT van mijn vriend in China sinds 2010. Wij hebben goede samenwerkingsverhouding met YHT vele jaren gevestigd. Dank voor steun.

—— Jessica Williams

Gelukkig, kiezen wij YHT als onze partner. Zijn professioneel team steunt ons om de aangepaste doos van de vezel optische distributie te doen. Dank u.

—— Paradzai Mipindiko

Ik ben online Chatten Nu

Van de de Vezel Optische Kabel van Sc UPC van het het Flardkoord Enige de Wijze Hoge Dichte Verbinding

China Van de de Vezel Optische Kabel van Sc UPC van het het Flardkoord Enige de Wijze Hoge Dichte Verbinding leverancier

Grote Afbeelding :  Van de de Vezel Optische Kabel van Sc UPC van het het Flardkoord Enige de Wijze Hoge Dichte Verbinding

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: CSYHT
Certificering: ROHS
Modelnummer: SC/UPC-SC/UPC/SM/SX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: zak
Levertijd: ongeveer 4 dagen
Betalingscondities: BEVESTIGINGSBRIEF, D/A, D/P, T/T
Levering vermogen: 5000pcs per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: SC polijsten: UPC
Type vezel: Enige wijze G657A G652D Kabeltype: Simplex
Kabeldiameter: 3.0mm Kabeljasje: Pvc of LSZH
Kabelkleur: geel Kabel ength: 1, 3, 5,…. M

Van het de vezel optisch flard van Sc UPC van de het koord enig wijze G652 G657A simplex 3.0mm

 

 

Beschrijving: 

Sc-vezel optische verbindingsdraad, die Sc-koord is van het vezel het optische flard dat een vezel optische kabel met Sc-schakelaar bij kabel beide eind assembleerde. Het wordt gebruikt om één apparaat aan een andere vast te maken voor signaal het verpletteren. Het wordt zeer snel en gemakshalve verbonden met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicatie-uitrusting. 

 

 

Eigenschappen:

Laag toevoegingsverlies

Hoog terugkeerverlies

Pre-overkoepelde de oppervlakte van het metalen kapeind

Goed in herhaalbaarheid

Goed in uitwisseling

Uitstekende mechanische duurzaamheid

 

 

Toepassing:

CATV, LAN, MENS, WAN, Test&measurement

De militaire industrie

Telecommunicaties

Medisch

 

Specificatie: 

Parameter Eenheid Norm & Vereiste
PC (SM) UPC (SM) APC (SM) PC (MM.)
(Typisch) toevoegingsverlies dB ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3 ≤0.3
Terugkeerverlies dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
Mechanische Duurzaamheid (500T) dB ≤0.2
Ruilbaarheid dB ≤0.2
Duurzaamheid Tijd >1000
Trilling dB ≤0.2
Werkende Temperatuur ﹣ 40 ~﹢75
Opslagtemperatuur ﹣ 45 ~﹢85
Kabeldiameter mm Ф3.0, Ф2.0, Ф0.9

Contactgegevens
Shenzhen YHT Broadband Equipment Co. Ltd

Contactpersoon: lucy

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)